Yönetim Kurulumuz

Gönülden Gönüllülük

Yönetim Kurulu

Çiğdem Kuzucu
Başkan
10 yıldır gönüllü hastanelerin onkoloji ve hematoloji bölümlerinde çalışıyordum. Onkoloji ve hematoloji servisinde oğlumla beraber 6 ay kaldım. O servisteki hastaların çaresizliklerini yalnızlıklarına şahit oldum. Gönüllü olarak çalışırken gelen taleplerin çoğalması hasta sayımızın artmasından dolayı kurumsallaşmaya karar verdim. Daha çok hastanın, çıkaramadığı sesi olmak için Bin Gönüllü Olur Musun Derneğini kurdum. Kurucu ben olsam bile gerçek kurucular onkoloji ve hematoloji hastalarıdır.
Oğuzhan Yıldırımoğlu
Başkan Yardımcısı
Elif Değirmenci Koç
Başkan Yardımcısı
Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat lisans, Sosyoloji ve Adalet ön lisans bölümlerini bitirdi. Farklı yardım gruplarında çocuklar ve engelliler için gönüllü olarak çalıştı. İletişim kurabilmek için İşaret Dili eğitimi almıştır. Hayvanlara barınma ve tedavi sağlayan sivil toplum kuruluşlarına gönüllü olarak destek olmaktadır.
Hanım Jale Özcömert
Başkan Yardımcısı
Ali İrfan Emre Tekgündüz
Başkan Yardımcısı
Erhan Topuz
Sayman
3 yıldır gönüllü Çiğdem Kuzucu ile çalışırken dernekleştik. Hastaların her ihtiyaçlarında yanlarındayım yeri geliyor şoför, yeri geliyor abi, yeri geliyor organizasyonların en başındayım. Aranan, lazım olunan her yerde varım ve var olmaya devam edeceğim
Hasan Kürşat Aydın
Genel Sekreter
Filiz Taşdemir
Asil Üye
Başak Aydın
Asil Üye
Dr. Refik Saydam Sağlık Meslek Lisesi Ebelik bölümünü bitirdim 2004 yılı Kütahya Şaphane Üçbaş Sağlık Ocağında ebe olarak göreve başladım. Çorum Laçin Sağlık Ocağı, Çorum İl Sağlık Müdürlüğü ve Ankara Çamlıdere Toplum Sağlığı Merkezinde çalıştım. Halen Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Tütün ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Daire Başkanlığında çalışmaktayım. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünden, 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra 2015 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Formasyon Eğitimimi tamamladım.
Semra Sağır
Asil Üye
Zeliha Buğdaycı
Asil Üye
Sibel Cesur Akyunak
Asil Üye

Yedek Üyeler

Fatma Gülümser Birol
Merve Berk
Dilek Demirçelik
Aysu Ercan
Gönül Yıldırım

Denetim Kurulu

Salih Işık
Aslıhan Aydoğan Güzel
Hatice İlke Tarcan
Asiye Yılmaz
Leylan Gülpınar
Amil Gökçe

Disiplin Kurulu

Mert Ali Değirmenci
Nalan Aydemir
Şerife Semerci
Barış Türkan
Şaziye Demirsu
Nazlıhan Soylu